BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ – Hulk’tan flaş itiraf! “Transfer teklifi…”

RAM

New member
Beşiktaş’ın uzun süren uğraşı daha sonrası takımına katamadığı Brezilyalı golcü Hulk’tan itiraf geldi. Hulk, siyah beyazlıları niye reddettiğini deklare etti.

Golcü futbolcu, bilindiği üzere Beşiktaş ve Atletico MG ile görüşmüş ve son sonucunı, Atletico’nun lehine vermiş, ülkesinde kalmayı tercih etmişti.

“ON KATINI DA ÖDESELER…”
Hulk, mevzuya ait yaptığı açıklamada, “Atletico MG’nin teklifini kabul ettikten daha sonra Beşiktaş’tan beni yine aradılar lakin karşılığım ‘On katını da ödeseler gidemem, yemin ettim’ oldu.” dedi.

Beşiktaş’ın uzun süren uğraşı daha sonrası takımına katamadığı Brezilyalı golcü Hulk’tan itiraf geldi. Hulk, siyah beyazlıları niye reddettiğini deklare etti.

Golcü futbolcu, bilindiği üzere Beşiktaş ve Atletico MG ile görüşmüş ve son sonucunı, Atletico’nun lehine vermiş, ülkesinde kalmayı tercih etmişti.

“ON KATINI DA ÖDESELER…”
Hulk, bahse ait yaptığı açıklamada, “Atletico MG’nin teklifini kabul ettikten daha sonra Beşiktaş’tan beni tekrar aradılar fakat yanıtım ‘On katını da ödeseler gidemem, yemin ettim’ oldu.” dedi.

Hulk bu dönem toplamda 15 maça çıkarken 15 gol 2 asist üretti ve 1247 dakika alanda kaldı.

Daha evvel Porto ve Zenit’te de forma giyen yıldız isim, Brezilya ulusal ekibi ile de 49 maça çıkarken 11 gol üretti.

Hulk bu dönem toplamda 15 maça çıkarken 15 gol 2 asist üretti ve 1247 dakika alanda kaldı.

Daha evvel Porto ve Zenit’te de forma giyen yıldız isim, Brezilya ulusal ekibi ile de 49 maça çıkarken 11 gol üretti.