Son dakika | Caner Erkin kulüp binasına geldi

semaver

Global Mod
Global Mod
Milli futbolcu Caner Erkin Fatih Karagümrük ile yollarını ayırmıştı. çabucak hemen hiç bir kulübe imza atmayan 34 yaşındaki futbolcunun yeni adresi aşikâr oldu. İşte sıcak gelişmeler…

ASİST KRALLIĞINDA İKİNCİ SIRADA

Sezona fırtına üzere bir giriş yapan tecrübeli sol bek, Üstün Lig’de asist krallığında eski ekip arkadaşı Fabio Borini’nin (7) akabinde 6 asistle ikinci sırada yer alıyor.

Kırmızı-siyahlı formayla gösterdiği performansla beğeni toplayan ve eski günlerine geri dönüş sinyalleri veren Caner Erkin, Stefan Kuntz’un kendisini aday takıma dahil etmemesine şu sözlerle reaksiyon göstermişti: “Kariyerimin en düzgün dönem açılışlarından birini yapmış, her Türk atlet üzere ulusal gruba seçilme gururunu yaşamak isterken, dün haberim oluyor ki ulusal kadrosu bırakmışım. Ben ulusal ekibi bırakmadım. Bana gereksinim olduğu her vakit da hizmet vermekten memnunluk duyarım. Lakin üzülerek söylüyorum ki dünkü açıklamalardan anladığım kadarıyla ulusal ekip beni bırakmış.”

GEÇEN DÖNEM 4 ASİST

Süper Lig’in kıymetli asist beklerinden olan Caner Erkin geçtiğimiz dönem Fatih Karagümrük’te 31 resmi maça çıktı. 1 gol atan yıldız oyuncu 4 de asist yaptı.

GALATASARAY’IN GÜNDEMİNDE SAVI

Sarı – kırmızılıların teknik yöneticisi Okan Buruk, idareyle yaptığı toplantıda sol bek oyuncusu Patrick van Aanholt’un performansından mutlu olmadığını iletmiş ve bu bölgeye destek yapılması gerektiğini tabir etmişti. Gündeme gelen Sivasspor’un sol beki Uğur Çiftçi konusunda sorun yaşanmıştı. Galatasaray’ın sol bek için Caner Erkin ile ilgilendiği argüman edilmişti.

KULÜP BİNASINA GELDİ

Biroldukça grubun transfer listesinde yer alan Caner Erkin’in yeni adresi muhakkak oldu. Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine bakılırsa; Caner Erkin transfer görüşmesi yapmak için Başakşehir kulüp binasına geldi. Caner transferinin kısa müddette resmi olarak açıklanması bekleniyor.

ALTIPARMAK: 3-4 EKİPTEN TEKLİF ALDIK

İki hafta evvel menajer Batur Altıparmak, Skorer’e özel açıklamalarda bulunmuştu. Altıparmak, yaptığı açıklamada, “Süper Lig’den 3-4 kadrodan teklif aldık. Avrupa kulüplerinin de Caner’e ilgisi var. Caner’in önceliği Avrupa’da oynamak. Bir hafta ortasında teklifleri değerlendirip sonucumızı vereceğiz” biçiminde konuşmuştu.