İstanbul’da Vahşet: Yeni Doğmuş Bebeği 4’üncü Kattan Aşağıya Attı

semaver

Global Mod
Global Mod
İstanbul Bahçelievler’de fecî bir olay yaşandı. Bir meskende yatılı olarak paklık işleri yapana yabancı asıllı bir bayan, yeni doğan bebeği 4’üncü kattan aşağıya attı. Bahtsız bebek ömrünü kaybederken, anne ise gözaltına alındı.

Bahçelievler Merkez Mahallesi Talatpaşa Caddesi’nde, konut paklığı yaparak çalışan S.B isimli yabancı asıllı bayan, yeni doğan bebeğini poşete koyarak evvelki gün gece saat 04.00 sıralarında pencereden binanın bahçesine attı.

Hamile olduğunu herkesten gizlemiş

Olayın yaşandığı apartmanda misyonlu olarak çalışan Adem Peynir, “Ev sahiplerini düzgün tanıyorum, nezih beşerler. Bayan daha yeni işe başladı. Deneme süresindeydi, mesken paklığı için geliyordu, yatılıydı. bayanı şimdi her gün görüyorduk. O denli sakıncalı bir durumu yoktu. Gebe olduğunu ben de fark etmedim, aslına bakarsan daima kapalı giyiniyordu. Evdekiler sorduğu vakit da kiloluyum demiş. Pat diye ses gelince bayan telaş yapmış, konut sahipleri de o denli fark etmiş” dedi.

Esnaf Çetin Sağlam da, “Bebeği evvelki gece 04.30 sıralarında pencereden atmışlar. Ben de hiç fark etmedim. Polisleri komşular aramış. Bayan yabancı asıllı, 10-15 gündür çalışıyormuş. Konut sahipleri de bayanın gebe olduğunu bilmiyormuş. Bayan, mesken sahipleri gebe olduğunu öğrenirse, işten çıkarılırım diye korkmuş galiba. Meskende doğmuş bebek, daha sonra da pencereden atmış” diye konuştu.