Groenendijk: “Altın bedelinde 3 puandı”

semaver

Global Mod
Global Mod
Süper Lig’in 23. haftasında FTA Antalyaspor, alanında karşılaştığı Gaziantep FK’yı 1-0 mağlup etti.
Maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Groenendijk, kazanmaları gereken bir müsabakayı kazandıklarının altını çizdi.

Altın kıymetinde bir 3 puanı hanelerine yazdırdıklarını kaydeden Groedendijk, “Takımımı tebrik ediyorum. Tek gaye 3 puandı, emelimiz oydu, buna ulaştık. Bu tip maçlarda değerli olan 3 puandır. Burada oynamak istediğimiz oyun mantalitesini alana yansıtamadık. Fredy attı, 3 puan geldi. Nasıl oldu bu akşam kazandık, bilmiyorum. Ayrıntılı biçimde karşılığını kendime veremediğimi düşünüyorum. Alanda yalnızca çaba, azim, hırs vardı. İstediklerimizi oyuna yansıtamadık. Skor hanesine bir gol attık. Bu 3 puan bize özgüven ve galibiyet serisinin başlangıcı olacaktır. Gol yemeden kazanmak ayrıyeten önemliydi” diye konuştu.

Groenendijk, sakat oyuncuların gelmesiyle iki günlük müsaadenin akabinde daha düzgün bir biçimde Kasımpaşa maçına hazırlanacaklarını kelamlarına ekledi.

ANTALYA (İHA)