BEŞİKTAŞ HABERİ – Kevin N’Koudou Kartal’ı uçuruyor! Fenerbahçe derbisi öncesi…

RAM

New member
Fotomaç’ın haberine göre; Beşiktaş’ta deplasmanda alınan Kayserispor galibiyeti, siyah-beyazlı camiayı Fenerbahçe maçı öncesinde sevindirdi.

Beşiktaşlı taraftarlar dış alanda alınan üç puanla bayrama keyifli bir biçimde girerken, Fransız oyuncu Kevin N’Koudou ise galibiyetin baş mimarı olmayı başardı. Bu dönem yaşadığı sakatlıklar niçiniyle yalnızca 14 lig maçında forma giyebilen deneyimli oyuncu, Kayseri’de 72’inci dakikada Cyle Larin’in yerine oyuna girdikten daha sonra adeta gösteri yaptı.

DERİN BİR ‘OHH’ ÇEKTİRDİ

N’Koudou, alana adım attıktan 3 dakika daha sonra rakip fileleri havalandırarak ekibini 2-1 öne geçirirken, bu golden da yalnızca 3 dakika daha sonra penaltıdan attığı golle ortadaki farkı ikiye çıkarmayı başardı.

Kartal, Fransız yıldızın bu golleriyle rahat bir nefes alıp, alandan da üç puanla ayrılırken; N’Koudou da hem 7 aylık gol suskunluğunu bozdu, tıpkı vakitte F.Bahçe derbisi öncesi grubunu ateşledi. Valerien Ismael de Fransız oyuncu için “Bugün hayli düzgün bir performans gösterdi” sözünü kullandı.

Fotomaç’ın haberine göre; Beşiktaş’ta deplasmanda alınan Kayserispor galibiyeti, siyah-beyazlı camiayı Fenerbahçe maçı öncesinde sevindirdi.

Beşiktaşlı taraftarlar dış alanda alınan üç puanla bayrama keyifli bir biçimde girerken, Fransız oyuncu Kevin N’Koudou ise galibiyetin baş mimarı olmayı başardı. Bu dönem yaşadığı sakatlıklar niçiniyle yalnızca 14 lig maçında forma giyebilen deneyimli oyuncu, Kayseri’de 72’inci dakikada Cyle Larin’in yerine oyuna girdikten daha sonra adeta gösteri yaptı.

DERİN BİR ‘OHH’ ÇEKTİRDİ

N’Koudou, alana adım attıktan 3 dakika daha sonra rakip fileleri havalandırarak grubunu 2-1 öne geçirirken, bu golden da yalnızca 3 dakika daha sonra penaltıdan attığı golle ortadaki farkı ikiye çıkarmayı başardı.

Kartal, Fransız yıldızın bu golleriyle rahat bir nefes alıp, alandan da üç puanla ayrılırken; N’Koudou da hem 7 aylık gol suskunluğunu bozdu, tıpkı vakitte F.Bahçe derbisi öncesi kadrosunu ateşledi. Valerien Ismael de Fransız oyuncu için “Bugün fazlaca düzgün bir performans gösterdi” tabirini kullandı.

BU HİSSİ ÖZLEDİM

Fransız oyuncu Kevin N’Koudou, dış alandaki Kayserispor maçının akabinde şahsi toplumsal medya hesabından; “Bu hissi özlemişim. Gol atmaktan ve ekibe yardım etmekten mutluyum” bildirisi yayınladı.

Kayseri maçında 19 dakika alanda kalan N’Koudou, ağları 2 defa havalandırdı. Çektiği 3 şuttan 2’si gol olan Fransız, ceza alanında toplam 5 kere topla buluştu.

En son 11 Eylül 2021 tarihinde oynanan ve Beşiktaş’ın 3-0 kazandığı Yeni Malatyaspor müsabakasında fileleri havalandıran Kevin N’Koudou, ligdeki toplam gol sayısını ise 4’e yükseltti.

BU HİSSİ ÖZLEDİM

Fransız oyuncu Kevin N’Koudou, dış alandaki Kayserispor maçının akabinde şahsi toplumsal medya hesabından; “Bu hissi özlemişim. Gol atmaktan ve ekibe yardım etmekten mutluyum” iletisi yayınladı.

Kayseri maçında 19 dakika alanda kalan N’Koudou, ağları 2 sefer havalandırdı. Çektiği 3 şuttan 2’si gol olan Fransız, ceza alanında toplam 5 kere topla buluştu.

En son 11 Eylül 2021 tarihinde oynanan ve Beşiktaş’ın 3-0 kazandığı Yeni Malatyaspor müsabakasında fileleri havalandıran Kevin N’Koudou, ligdeki toplam gol sayısını ise 4’e yükseltti.