30 TL’lik Baht Oyunundan 2 Milyon TL Kazanan Şanslı Adamın Birinci Yaptığı Şeyi duyar duymaz Dumur Olacağınız Kesin!

semaver

Global Mod
Global Mod
Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde Kazı Kazan oynayan bir adam 2 milyon TL kazandı. Kazandığı sayısı görür görmez evvel 2 bin TL sanan talihli adam evvel kupon aldığı büfenin veresiye defterini ödedi, akabinde büfe sahibi Fatih Bayram’a motosiklet armağan etti. Ayrıntılar içeriğimizde…????

Not: Kullanılan birtakım görseller temsilidir.

Kaynak: DHA

17 Nisan’da Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde ‘Para Yağmuru’ ismi verilen ve bir baht oyunu olan ‘Kazı Kazan’ oynayan bir adam 2 milyon TL kazandı.

7 kupon alan talihli adam kuponları teker teker kazımaya başladı. 5. kuponda 2 bin TL kazandığını zanniçin adam büfe sahibi Fatih Bayram’ın yanına gitti.

Bayram’ın uyarısı üzerine 2 bin TL değil 2 milyon TL kazandığını fark eden şanslı adam şoke oldu.

“Bana uzattığı vakit, kendisine biletin 2 milyon TL olduğunu söylemiş oldum. Sevindi, ‘Canım yeğenim’ diyerek bana sarıldı.”

“Baya keyifli oldu, sevinçten heyecan yaptı. ‘Beni meskenime bırakır mısın’ dedi. Ben de özel aracımla kendisini konutuna kadar bıraktım. Sabah da tekrar kendisini alıp, ikramiyesini almaya gittik. Biraz borçları varmış, Ramazan ayında yüzü biraz olsun gülmüş oldu. Bizim de yüzümüz gülmüş oldu.”

Büyük bir sevinç yaşayan genç adam, evvel büfenin veresiye defterindeki mahalleliye ilişkin olan 4 bin 500 TL’lik borcu kapattı. Ardından de büfe sahibinde bir motosiklet aldı.

“Bunlardan 5’incisinde kendisine 2 milyon TL çıktı. Talihli inançlı bir biçimde ikramiyesine kavuştu.”

“Ertesi gün kendi gönül isteğiyle gelmiş, babam İbrahim Bayram’a ‘Ne istersiniz’ diye sormuş ve bir motosiklet ikram etmiş. bununla birlikte mahallede 7- 8 kişinin yaklaşık 4 bin 500 liralık ekmek, süt eserleri üzere veresiye borçlarını kapatmış. Bize bu türlü bir yararı da oldu. İkramiye bizim bayimizden çıktığı için epey sevinçliyiz ve memnunuz.”

Büyük ikramiyenin kendi büfesinden çıkmasının akabinde satışlarda büyük bir artış yaşandığını tabir eden Bayram, büfesinde Hafriyat Kazan kalmadığını da lisana getirdi.

“Pazartesi gününden itibaren beklemediğimiz bir yoğunluğun içine girdik. Yoğunluk devam ediyor ve şu anda elimizde Hafriyat Kazan da kalmadı.”

“Kargoları bekliyoruz. İnşallah işlerimiz bu türlü devam eder ve insanlara kazandırmaya devam ederiz.’

Pekala size bu para çıksaydı birinci ne yapardınız?

Haydi yorumlara!