Müzikçi Şükriye Tutkun’dan Saray’daki İftar daha sonrası Erdoğan Yorumu: ‘Keşke Babam Olsa’

semaver

Global Mod
Global Mod
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın verdiği iftar davetine katılan müzikçi Şükriye Tutkun, toplumsal medya hesabından “Erdoğan keşke babam olsa” notunu paylaştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, sanatkarlarla Dolmabahçe Sarayı’ndaki iftar yemeğinde bir ortaya geldi. İktidara yakın bir fazlaca ünlü ismin bir ortaya geldiği geceye Türk Halk Müziği sanatkarı Şükriye Tutkun da katıldı.

‘Keşke babam olsa’ boşuna dememişim”

Twitter hesabından Erdoğan’a teşekkürlerini ileten Tutkun, ‘İftarını birkaç lokmayla açıp, namaz daha sonrası hiç oturmadan, tüm yorgunluğuna karşın, masalarımıza uğrayıp bizlerle sohbet eden, fotoğraf çektirmek isteyen herkese güleryüzle evet diyen, esprili, daima gülümseyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘Keşke babam olsa’ boşuna dememişim’ iletisini yazdı.

“Babam üzere adam”

Gecede Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ortalarında geçen diyaloğu da anlatan Tutkun, ‘Sayın Cumhurbaşkanım, Kasımpaşalı sürücü Müslüm’ün kızıyım ben hatırlar mısınız, Tempa Matador minibüsü varmış, stada gelirmiş hep” daha sonra fotoğrafını gösterdim, ‘Bitirim adammış’ dedi. halbukiki ben daima tanıdığına dair hayaller kurmuştum. Babam üzere adam’ dedi.