Hurda toplarken akıma kapılan genç iki yılda 23 ameliyat geçirdi: Yaşaması mucize

Leila

Global Mod
Global Mod
2020 yılında İngiltere’deki Wolverhampton bölgesinde buluann terk edilmiş bir çelik fabrikasında kentsel keşif yapıp hurda toplayan 29 yaşındaki Darren Harris, elektrik şebekesiyle karşılaştığının farkında olmayan elini bakır bir çubuğa koydu.

Anında yüksek voltaja maruz kalan Harris şuurunu kaybetti.

bir süre daha sonra kendine gelen genç adam tesadüfen yoldan geçen bir ambulansı durdurmayı başardı.

Apar hastaneye kaldırılan Harris’i bakılırsan hekimler şoka uğradı.

Tabipler, fazlacalu organ yetmezliği yaşayan genç adamı kurtarmak için çeşitli operasyonlar gerçekleştirdi.

İki yılın akabinde ise bahtsız adamın manzarası büsbütün değişti.

Tabipler Harris’in derisini düzeltebilmek için tam 23 ameliyat yaptı.

Bir hekim, “30 yıllık mesleğimde hiç bu biçimde bir şey görmedim. goren uzmanlar birinci başta inanmadılar” dedi.

Şu an Harris’in burnu ve kulağı yok. Ayrıyeten iki elini de kullanamıyor.

Yaşananları anlatan Darren, “Birkaç dakikalığına ölmüştüm. Beni neyin geri getirdiğini bilmiyorum fakat uyandığımda resmen bir ateş topuydum. Ön kollarımda derim sıyrılmıştı, kemiklerimi bakılırsabiliyordum. Nefes borum açıldı, yüzümün derisinin indiğini görüyordum. Hatırladığım son şey 27 gün daha sonra hastanede gözümü açtığım” kelamlarına yer verdi.

Hekimler Harris’in olayını milyonda bir yaşanan bir mucize olarak nitelendiriyor.

Harris ise kendisine ikinci bir bahtın verildiğini düşünüyor ve bunu pahalandırmak için elinden geleni yapacağını söz ediyor.