‘Eşini Öldürüp ‘Gururlu Hissediyor’ Paylaşımı Yapmıştı! Sözü Ortaya Çıktı

semaver

Global Mod
Global Mod
Çanakkale’de boşanma basamağında olduğu eşi Ayşe Korur’u av tüfeği ile öldürüp, toplumsal medya hesabı üzerinden ‘Gururlu hissediyor’ paylaşımı yapan Gencay Korur hakkında iddianame tamamlandı. Hakkında ağırlaştırılmış müebbet istenen Korur’un tabirinde ‘Dosya içeriğindeki bütün paylaşımları ben yaptım. Eşimi öldürdüğüm için pişmanım’ dediği ortaya çıktı.

‘Ben namusumu temizledim, herkese duyurulur’

Çanakkale’de eşi ile tartıştıktan daha sonra boşanma davası açan ve aile meskenine dönen Ayşe Korur’u av tüfeği ile öldürdükten daha sonra toplumsal medya hesabından ‘Ayşe Korur hakkın rahmetine kavuştu, ben namusumu temizledim, herkese duyurulur’ yazıp, ‘gururlu hissediyor’ paylaşımı yapan Gencay Korur hakkında, savcı ağırlaştırılmış müebbet talep etti.

İfadesi ortaya çıktı

Tutuklu Gencay Korur hakkında düzenlenen iddianamede savcı, ‘eşi taammüden öldürme’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet mahpus cezası talep etti. İddianamedeki sözünde; eşinin yanına barışmak için gittiğini öne süren Gencay Korur, ‘Eşim ile hem aramızın açık tıpkı vakitte ailesinin kalabalık olması niçiniyle tüfekle gittim. Tüfeği kayınvalidemin bahçesindeki hurda aracın içine bıraktım. Olay yeri olan kayınvalidemin konutuna gittiğimde, eşimi dışarıda tek başına otururken gördüm. Saklandığım için beni görmedi. Saklandığım yerde eşimin telefonunu dinlemeye başladım. Eşimin bir erkekle konuştuğundan şüphelendim. Tüfeği sakladığım yerden aldım ve eşim meskene girdikten daha sonra pencereden içeri bakarak, 1 el ateş ederek çekyattaki Ayşe’yi vurdum. Olay yerinden süratlice uzaklaştım. Akabinde İzmir’e gitmek için yola çıktım. sonrasındasındasında ise polis takımları İzmir’e bağlı Dikili ilçesinde beni yakaladı’ dedi.

Sosyal medyadaki paylaşımına ait de Korur, ‘Dosya içeriğindeki bütün paylaşımları ben yaptım. Eşimi öldürdüğüm için pişmanım’ dedi.