Ahmet Ağaoğlu, Erce Kardeşler’le olan görüşmesini anlattı! ‘Panik içerisindeydi’

semaver

Global Mod
Global Mod
Kahramanmaraş’ta Saat 04.17’de, 7.4 büyüklüğünde 7 km derinliğinde sarsıntı meydana geldi. Doğu, Güneydoğu Anadolu Bölgesi ile İç Anadolu ve Akdeniz Bölgesinde pek epey vilayet sarsıntıyla sallandı. Kahramanmaraş daha sonrası Gaziantep’te de biri 6.6, oburu 6.5 olmak üzere iki sarsıntı meydana geldi.

Spor kulüplerinin de etkilendiği olayla ilgili olarak Trabzonspor Kulübü Lideri Ahmet Ağaoğlu, yayıncı kuruluş beIN Sports’a bağlaranarak değerli açıklamalarda bulundu.

İşte Ağaoğlu’nun açıklamaları şöyle:

“Sabah Hatayspor liderini aradım, telefonuna ulaşılamıyordu. Kamil Ahmet ve Erce’yi aradım. Kamil Ahmet’e ulaşamadım. Erce çabucak sonrasında beni aradı. Panik içerisindeydi. Çok büyük kaygı içerisindeydi. Sakinleştirmeye çalıştım lakin ne kadar başarılı oldum bilmiyorum.”

“Malatya’daki bir oyuncu hariç, yanılmıyorsan ismi Ahmet’ti; öbür vilayetlerden Şanlıurfa’dan, Adıyaman’dan, Antep’ten futbol kulüpleriyle ilgili olarak, her yeri arıyorum, olumsuz bir şey yansımadı.”

“İki yardımcı hoca ve yanılmıyorsam bir oyuncunun enkaz altında olduğunu söylemiş oldu. Sakinleştirmeye çalıştım ancak ne kadar başarılı olduğumu bilmiyorum. İnşallah bir an evvel o arkadaşlarımıza, kardeşlerimize, enkaz altında kalan herkese ulaşılır.”

‘ELİMİZDEN NE GELİYORSA’

“Bu işler yalnızca temenni ile olmuyor. Elimizden ne gelen var ise, birey olarak, kurum olarak yapabileceğimiz her şeyi yapacağımız gün, bugün!”

“TS Club’larda ne kadar kışlık eser var ise, yarın sabah sayın valimizin uyumunda, bütün bu eserleri, bunların içerisinde bere, atkı, battaniye, ne kadar kışlık eser var TS Kulüpleri büsbütün boşalttık. 1-1.5 tır bir şey olacağını varsayım ediyorum.”

‘KENETLENİLECEK GÜN BUGÜN’

“Kenetlenilecek gün, bugün. Biz yalnızca kurum ve birey olarak sorumluluğumuzun yerine getirmeye çalışıyoruz. Onu da layıkıyla yerine getirdiğimizi düşünmüyorum zira manzaraları gördükçe orada, o beşerlerle birlikte olmak istiyoruz.”