Meyyit Bebek Bulunmuştu: ‘Kimden Olduğunu Bilmediğim İçin Sakladım’

semaver

Global Mod
Global Mod
Adana’da poşet ortasında meyyit olarak bir kız bebek bulunmuştu. Bebeği sokağa bırakan anne tutuklandı.

Anne tutukladı, tabiri şok etti

Bölgedeki güvenlik kamerası imgelerini inceleyen polis, şüphelinin bebeğin annesi H.M. (38) olduğunu belirledi. H.M.’nin, konutta doğum yaptığı, daha sonrasında da 4 yaşındaki kızını bindirdiği bebek otomobiline, yeni doğurduğu bebeği de beze sarıp, poşetle koyduğu belirlendi. hanımın sonrasındasında bölgeye geldiği ve ortasında bebek cesedi olan poşeti, yol kenarına bıraktığı tespit edildi.

Gözaltına alınarak emniyete gdolayılen H.M., tabirinde, “Hamile kaldıktan daha sonra bebeğin kimden olduğunu bilmediğim için gebeliğimi eşimden sakladım. Bu müddet zarfında eşim anlamasın diye geniş ve bol elbiseler giydim. Olay günü meskende paklık yaparken birden sancı hissettim ve bebeğin doğmuş olduğunu gördüm. Nefes almadığını ve meyyit olduğunu fark edince; beze sarıp poşete koydum. daha sonra da gdolayıp, bıraktım” dedi.

Emniyetteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen H.M., “ölüme niçiniyet vermekten” tutuklandı.

Tutuklanan annenin görüntüleri