13 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismarda Bulunan Ciciş Esra’dan Açıklama: ‘İri Yarı Uzunluğu Benden Uzundu’

semaver

Global Mod
Global Mod
Esra Ersoy, Bodrum’da 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu nedeni öne sürülerek 10 yıl 1 ay mahpusa mahkum edildi. Instagram hesabından açıklama yapan Ersoy, ‘Peşimde dolu erkek varken 13 yaşında çocuğu ne yapayım ben Allah aşkına! Ayrıyeten 13 yaşındaymış üzere de durmuyordu iri yarı uzunluğu benden uzundu falan’ dedi.

“Mağdur olan taraf benim”

Mahkeme sonucu daha sonrası açıklama yapan Esra Ersoy, ‘Ben pakım rastgele bir kabahat işlemedim. Mağdur olan taraf benim. Karşı taraf hakkında şikayetim bulunmaktadır. Hakkımdaki yargı süreci devam ediyor’ ifadelerini kullandı.

“Ayrıca 13 yaşındaymış üzere de durmuyordu”

Instagram hesabından paylaşım yapan Ersoy, ‘Bunu siz de biliyorsunuzdur ki peşimde dolu erkek varken 13 yaşında çocuğu napayım ben Allah aşkına! Ayrıyeten 13 yaşındaymış üzere de durmuyordu iri yarı uzunluğu benden uzundu falan’ diyerek, o gün şarj aleti aramak için oteldeki odaların kapılarını çaldığını belirterek şunları söylemiş oldu:

‘Resepsiyonu aradığımda iphone şarjı yoktu. O sırada da telefonumun şarjı bitmek üzere olduğu için birinden bulmak zorundaydım ve birkaç kapıyı çaldım şarj istemek için kimisi denize gitmiş kimisi de samsung kullandığını söylemişti. Fakat bu çocuk iphone şarjı olduğunu lakin veremeyeceğini yalnızca içerde şarj edebileceğimi söylemiş oldu. Ben de girdim içerde telefonum şarj olurken bir sebepten dolayı sızmışım (2 gündür uyumamıştım) ben uykudayken bu çocuk bir pislik yapmaya çalışmışki uyandığımda elbisemin önü yırtıktı. Annesine de kaygısından palavra söylemiş kendi işlediği cürmü bana atmış.. Kapı çalmış kapıyı açmamış ben uyandığımda kendi ellerimle kapıyı açıp gittim. Kapıda annesi vardı ve aşikardı ki beni sevmeyen biri olduğu aslında.. Eline de fırsat geçmiş analı oğullu bana iftira attılar. Bu nasıl adalet. Ortada hiç bir kanıt yok ve bana bu damga nasıl yapıştırılabiliyor.. Allah yukarda biliyor ki ben temizim Allah’ım beni bu kabustan uyandır’